Soutěž o šest vstupenek na představení Ballet Hommes Fatals

Ballet Hommes Fatals uvede stejnojmenné představení v pražském divadle Hybernia 24.5. 2017 od 20:00. A naše redakce má pro vás další z oblíbených soutěží o lístky na představení.

Jedná se o originální soubor baletních umělců z Národního divadla v Praze, který představí známé scény klasického baletního repertoáru, přičemž slavné a virtuózní ženské role zatančí muži. Hlavními choreografy programu jsou Benjamin Husson, Guido Sarno a Mathias Deneux. Během komponovaného večera se představí Michal Štípa, Karel Audy, Veaceslav Burlac, Giovanni Rotolo, Guido Sarno, Mathias Deneux, Jiří Waňka, Domenico di Cristo, Benjamin Husson a Federico Ievoli. Soubor je desetičlenný, obsahuje jen pánské obsazení, devět balerín a jednoho tanečníka.

Repertoár tvoří nejznámější scény z baletů, jako jsou např. Labutí jezero, Giselle, Šípková Růženka, Don Quijote nebo sólo Umírající labuť.

„Labutí jezero neuvádíme v klasické podobě, jak jsou diváci zvyklí, udělali jsme upravenou choreografii, příběh bude trochu sarkastický s překvapivou pointou. Také ostatní známé variace předvedeme divákům v nečekané a originální podobě,“ říká Michal Štípa.

Zodpovězte naši soutěžní otázku a vyhrajte dva lístky na Ballet Hommes Fatals. Odměníme celkem tři výherce! Odpovězte na email balet.soutez@seznam.cz do 22. 5. 2017 do 18:00 hodin. Pokud vyhrajete, dozvíte se tak na svém emailu nebo telefonním čísle 23. 5. 2017 do 10:00. Nezapomeňte tedy uvést také své telefonní číslo.

Soutěžní otázka zní: Jak se jmenuje tanečnice, kterou tančí Michal Štípa?

a) Gloria DelaBarcelona

b) Anastasia Prekrasnaja

c) Raffaella Botoxina

(Odpověď najdete na: www.ballethommesfatals.cz)

Podělte se s přáteli: