Hurvínek bude v Platenáriu i na letní scéně

Divadlo Spejbla a Hurvínka se po více než půl roce chystá na představení na vlastní scéně. Pokud to epidemiologická situace dovolí, budou moci diváci zhlédnout v termínu 5. – 6. června víkendové představení pro děti „Hurvínkova cesta do Tramtárie“.  V tuto chvíli je možné si vstupenky rezervovat.

Divadlo také připravilo ve spolupráci s Planetáriem speciální program pro Den Dětí, ve kterém nás Hurvínek doprovodí až na Měsíc a je takovou upoutávkou na další aktivity, kterým útočiště poskytne právě letní terasa Planetária. Chystá se také otevření letní scény v rámci projektu DejVícePraze v areálu zahrady hotelu International!

HURVÍNKOVA CESTA DO TRAMTÁRIE

Díky rozvolnění protiepidemických opatření můžeme v tuto chvíli opět nabídnout rezervaci našich divadelních představení, konkrétně v termínu 5. a 6. června uvedeme  „Hurvínkovu cestu do Tramtárie“. Tuto hru plánujeme  odehrát po půl roce na vlastní scéně, samozřejmě pokud to epidemiologická situace dovolí. Děti i dospělí se budou moci přijít podívat, co se stane, když se Hurvínek trochu nastydne a Mánička mu čte z pohádkové knížky…najednou se ocitnou ve zvláštní zemi a dobrodružství může začít!

HURVÍNEK V PLANETÁRIU

Divadlo S+H nově spolupracuje s Planetáriem a díky tomu se budou moci fanoušci těšit hned na několik společných aktivit. Nejprve jsme pro děti připravili Den Dětí a to v termínu 29. května od 11.00 do 16.00 hodin.

Zážitková trasa, která má podtitul „s Hurvínkem na Měsíc“, odstartuje v Divadle Spejbla a Hurvínka. Děti dostanou pracovní sešit, kterým je bude provázet  Hurvínek, setkají se s ním ale také naživo! Trasa vede od Divadla S+H přes Stromovku, samozřejmě až k Planetáriu, kde si děti mohou za splněné úkoly vyzvednout odměnu,“ říká Denisa Kirschnerová, ředitelka divadla Spejbla a Hurvínka. Trasa je přístupná zdarma a je také upoutávkou na další společný projekt, který Divadlo Spejbla a Hurvínka s Planetáriem připravilo na letní terase Planetária ve Stromovce. Ve dnech 11., 12. a 13. června uvedeme v rámci společného projektu HURVÍNEK V PLANETÁRIU miminí divadelní zážitek pro děti od jednoho do tří let Janky Ryšánek Schmiedtové a výtvarníka Davida Janoška „Žeryčku, hop!“. Jako premiéru také uvedeme žhavou novinku situační komedii pro děti od čtyř let Mikiho Kirschnera a Jany Kubíčkové „Hurvínek a nezvaný host“. Dětem v této hře ukážeme, co se stane, když na dveře najednou zaklepe nezvaný host. U Spejbla s Hurvínkem se totiž najednou objeví Člunozobec a z obou našich hrdinů se rázem stanou podnájemníci ve vlastním bytě.

LETNÍ SEZÓNA NA ZAHRADĚ HOTELU INTERNATIONAL

Divadlo S+H se nesmírně těší na účinkování na nové letní scéně v rámci festivalu #DEJVICEPRAZE. Festival se bude odehrávat na zahradě hotelu International na Praze 6. Tým Divadla S+H připravil pro diváky hry jak pro děti, tak i pro dospělé. Festival se bude konat v termínu od 19. června až do 5. září.

Podělte se s přáteli: