Již za pár týdnů oslaví Enrique Iglesias své narozeniny pražským koncertem v O2 areně

Španělská popová megastar Enrique Iglesias se vrací do Prahy. 8. května zde svým speciálním koncertem v O2 areně oslaví své 43. narozeniny a uspořádá tak pravděpodobně největší narozeninovou party v české historii. Majitelé první tisícovky vstupenek navíc soutěží o setkání s ním.

V prosinci 2016 vystoupil Enrique Iglesias poprvé v České republice. „Nejen nádherné město, ale také publikum, které mi vehnalo slzy do očí. Taková pro mne byla minulá návštěva Prahy,“ nechal se tehdy slyšet zpěvák.

Na beznadějně vyprodaném koncertu slíbil, že se za svými českými fanoušky vrátí, a svůj slib nyní vyplní. Chystá pro ně navíc opravdu výjimečnou show. Zpěvák totiž vystoupí přesně v den svých narozenin, 8. května 2018. Prahu si tedy vybral jako jedinečné místo, kde svůj den oslaví velkolepým koncertem. Vystoupí v pražské O2 areně, která je největší tuzemskou multifunkční halou.

Iglesias má pro své fanoušky ale navíc připravený jeden velmi speciální dárek. „První tisícovka vstupenek zakoupených přímo na webu Ticketportalu se dostane do slosování o Meet&Greet s Enriquem, dva vylosovaní šťastlivci se s ním pak budou moci v den koncertu setkat a k narozeninám mu popřát osobně!“ vysvětluje Filip S. Filipov z pořádající agentury ART BG.

Enrique Iglesias si natolik zamiloval českou metropoli, že se u nás chystá oslavit i své nadcházející 43. narozeniny. A co víc! Zpěvák žijící s bývalou českou tenistkou Annou Kurnikovovou (36) je čerstvým otcem dvojčat, která v rámci koncertu poprvé vyveze do zahraničí.
Podělte se s přáteli: