Leden s herečkami Městských divadel pražských

Herečky Městských divadel pražských chystají na leden dvě zajímavé akce v Divadle Rokoko.

V sobotu 14. ledna od 21 hodin se koná Soirée Věry a Veroniky, tedy speciální večer Věry Nerušilové a Veroniky Gajerové, a o týden později, v sobotu 21. ledna od 18 hodin, se můžete těšit na Dámskou jízdu, kde na módní přehlídce La Femme Mimi vystoupí jako modelky Henrieta Hornáčková, Stanislava Jachnická, Diana Šoltýsová či Radka Fidlerová.

Na Soirée Věry a Veroniky 14. ledna se vám představí dvě úžasné dámy – herečka, která ráda zpívá, Veronika Gajerová a zpěvačka, která ráda hraje, Věra Nerušilová. Obě se před lety sešly v Divadle ABC při zkoušení komedie Pan Kaplan má třídu rád a tentokrát se rozhodly vystoupit na společném večeru, kde nebude chybět trocha divadla, něco málo zpěvu a také nějaké to překvapení.

Dámská jízda v Divadle Rokoko, která se koná v sobotu 21. ledna, bude mít jako vždy nabitý program. Odstartuje ji komedie Noc bláznů v 18 hodin. Poté uvidíte modelky z Městských divadel pražských na módní přehlídce butiku La Femme Mimi, který bude mít i ve foyer svůj prodejní stánek, stejně jako mnoho neziskových organizací. Večerem bude provázet herec Aleš Bílík a těšit se můžete na bohatou tombolu s lákavými cenami, masáž rukou, líčení profesionální vizážistkou, věštění osudu od kartářky a mnoho dalšího. Podrobný program najdete na www.MestskaDivadlaPrazska.cz/DamskaJizda.

Vstupenky na Soirée Věry a Veroniky jsou v prodeji za 160 Kč, na Dámskou jízdu za 320 Kč, a to na pokladnách divadel ABC a Rokoko nebo online na www.MestskaDivadlaPrazska.cz. Na Dámskou jízdu můžete zakoupit také dárkový poukaz a věnovat ho jako vánoční dárek.

Podělte se s přáteli: