Promítání filmu Heal v Praze

V roce 2017 vytvořila režisérka Kelly Noonan Gores dokumentární film o léčivé síle lidské mysli, který získal rozmanitá filmová ocenění a velmi dobrá hodnocení kritiků.

Film uvádí diváky na vědeckospirituální cestu, která odkrývá, že naše myšlenky, přesvědčení a emoce mají obrovský vliv na naše zdraví a naši schopnost se vyléčit. Myšlenky, jež film sdílí, jsou podpořeny vědeckými poznatky, jež odhalují, že nejsme obětí neměnných genů a ani bychom neměli podléhat beznadějným prognózám.

HEAL nejen zpřístupňuje brilantní myšlenky známých vědců a spirituálních učitelů, ale sleduje nelehkou cestu léčení tří konkrétních lidí, jejichž příběhy naznačí, co funguje a co nikoli – a proč. Léčení může být extrémně komplexní a intimně osobní, ale může nastat i spontánně.

Režisérka Kelly Noonan Gores z Los Angeles začínala před kamerou jako herečka a moderátorka. V roce 2012 založila firmu ELEVATIVE ENTERTAINMENT a posunula se k psaní a produkci. Má za sebou filmy TOOKEN (2015 – producentka), BENEATH (2013 – film nejen produkovala, ale v něm i hrála) i cenami ověnčený krátký film TAKE A SEAT (2011). Praktikuje jógu a meditace více než 15 let. Svůj zatím poslední film – HEAL – považuje za svůj životní projekt.

Promítání filmu pro širokou veřejnost proběhne v Praze 30.10. od 18:00 v KD Dlabačov.

Více info a vstupenky zde: https://www.facebook.com/events/1008190052845252/

Podělte se s přáteli: